Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Luxusní provázkové náramky s lab-grown diamanty oživí každý outfit

Toužíte po šperku, kterým doplníte jakýkoliv outfit a zároveň jej budete moci bez obav nosit při jakýchkoliv aktivitách včetně sportu? Pak by ve vaší šperkovnici neměly chybět luxusní provázkové náramky s lab-grown diamanty. Proč si tyto jedinečné klenoty od TIAMI zamilujete i vy? 

Provázkové náramky s diamantem nemusíte nikdy sundávat

Dobře zvolený šperk dokáže k dokonalosti vyladit jakýkoliv outfit. Naštěstí existují i klenoty, které se skvěle hodí ke společenskému, každodennímu i sportovnímu oděvu. Řeč je o provázkových náramcích, které jsou díky svému nadčasovému minimalistickému designu módním trendem už po desítky let. K jejich výhodám patří také to, že se snadno kombinují a jsou k dostání v desítkách barevných variací. 

Blog_náramky  

snurky_pyramida_1080_1

Pokud uvažujete o koupi provázkového náramku, velice důležitým parametrem při jeho výběru je kvalita šňůrky. Značka TIAMI uvazuje své šperky na mimořádně odolnou nylonovou šňůrku od amerického výrobce. Jedná se o vysoce kvalitní materiál, o jehož pevnosti svědčí to, že odolá tahu až 45 kg. K tomu je rezistentní vůči plísním i UV záření, takže si stále udržuje odstín barvy. Díky těmto vlastnostem je možné provázkové náramky TIAMI nosit neustále. Můžete je mít na sobě opravdu za všech okolností: při sportu, při koupání v moři i v sauně!

Blog_luxusní pánské provázkové náramky s diamantem

 

Délku šňůrky si pomocí posuvných uzlíků snadno upravíte na velikost, která bude vyhovovat právě vám. Záleží jen na vás, jestli preferujete pevnější, nebo volnější utažení. Jakmile si provázek přizpůsobíte na optimální velikost, můžete se spolehnout, že uzlíky zůstanou na svém místě. Pro maximální bezpečnost i komfort jsou uzlíky zataveny dohladka a nehrozí, že by někde nevzhledně vyčuhovaly. 

 

 BLOG_luxusní pánské provázkové náramky s diamantem_2

Praktické, luxusní i udržitelné

Kromě nejvyšší kvality a mimořádné odolnosti jsou provázkové náramky od TIAMI elegantním doplňkem. Na provázku totiž visí luxusní ozdoba, která byla ručně vyrobena ze zlata a laboratorních diamantů. Jedná se o ekologickou a etickou alternativou těžených diamantů, takže k praktičnosti a luxusu se přidá ještě aspekt udržitelnosti. Pokud tedy hledáte originální klenot, který u sebe můžete mít na sobě v práci, v posilovně, na večírku i v divadle, je tohle ta správná volba. U TIAMI najdete i pánské provázkové náramky, které elegantně ozdobí ruku každého muže.

tlacítko