Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vrstvení. Trend, který má pouze jedno pravidlo. Být svá!

Vrstvení prstenů je trendem posledních let. Stále více mu podléhají ženy a dívky všech věkových kategorií. Není divu. Vytvořit si vlastní originální šperk, který dokonale vystihne ženskou osobnost, je vzrušující. 

Nejúžasnější na tom všem je, že pro vrstvení neexistují žádná pravidla. Vlastně existuje pouze jedno pravidlo. Být svá!  

Nicméně, pokud s vrstvením nemáte zkušenosti, ale láká vás kouzelná představa vlastního originálu, tady je několik tipů, které vám pomohou vytvořit svůj první personifikovaný prsten slab-grown diamanty. 

1. Kombinujte barvy! 

Ještě nedávno jsme se drželi pravidel, vzájemně nekombinovat barevné odstíny jednotlivých kovů. To už dávno neplatí. Mrkněte. Vytvořili jsme dva vrstvené prsteny. V tom prvním jsme propojili GRACEGEMMUPRINCESS, MAGGIE a ATEU (obr.1), v tom druhém zase ATEA, MAGGIE a GRACE (obr.2). Finální extravagantní šperky jsou prostě dokonalé! Kombinace tří barev zlata dává těmto prstenům nepřehlédnutelný šmrnc.

Obr. 1  
Obr. 1
 
uprava 1
Obr. 2

 

Skvělá je také dvoubarevná kombinace PATIENCE a GRACE (obr.1) nebo spojení PATIENCE HARMONY(obr.2). Co myslíte?

B11 
Obr. 1       
 
B2
Obr. 2 

2. Spojte do jednoho celku různé šířky prstenů!

Vrstevní nám otevírá široké možnosti kombinování. Hezký, osobitý šperk získáme i ve chvíli, kdy spojíme k sobě prsteny s znou šířkou. My jsme dali k sobě PURE LINE 5 a MAGGIE. V této kombinaci prstenů se již tak nepřehlédnutelná brilance laboratorních diamantů ještě více znásobí. 

B3

Brilantní kouzlo má i spojení prstenů PURE LINE 3ISABEL a GEMMA (obr.1) nebo MAGGIE, PURE LINE CROSS a GEMMA (obr.2). Souhlasíte?

B5 
Obr. 1   
 
B4
Obr. 2 

3. Nebojte se propojit barvy kamenů!

Svou osobnost podtrhnete i vrstvením různě barevných kamenů v prstenu. Velmi oblíbená je modro-bílá barevná variace, která představuje duchovní spojení symbolizující nebe. Náš krásný originální prsten s lab-grown diamanty vznikl propojením prstenů GEMMABLUE ELEMENT a PATIENCE

B1

 

4. Oblíbené "méně je více" neplatí! 

I když se říká, méně je více, u vrstvení to neplatí. Spíše bychom mohli říct, čím více třpytu tím lépe. Nevěříte? Náš další vrstvený prsten vznikl propojením čtyř prstenů Shining Star. Každý z nich má jinou váhu i tvar laboratorních diamantů. Finální vzhled vás zcela okouzlí. 

B6  B7

Pokud milujete extravaganci, této úchvatné kombinaci určitě neodoláte. Navrstvili jsme dva prsteny COOOLATÉ a výsledek je dech beroucí. 

B8

Vrstvení vás bude jistě bavit. Stejně jako nás. Je to originální a kreativní vyjádření sama sebe. Důležité je nebát se propojit různé styly, symboly či tvary. Tímto zajímavým kombinováním můžete dodat i oblíbenému starožitnému prstenu od své babičky nový a svěží look. 

Vyzkoušejte to! Inspiraci najdete na https://www.tiami.cz/prsteny/. 

tlacitko