Objednávky s doručením do Vánoc https://www.tiami.cz/doprava-a-platba/ Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tenisový náramek z bílého zlata s diamanty Brilliant II.

Kód: BBRW21002
89 000 Kč
Na objednávku

Tenisový náramek Brilliant II. s  lab-grown diamanty okouzlí každou ženu i dívku, která ví, co je trendy. Jeho nádherná brilance podtrhne ženskost, jemnost a eleganci. Tento krásný módní doplněk se skvěle hodí do práce i do společnosti. Pokud chcete zaujmout, tenisový náramek Brilliant II. z laboratorních diamantů je skvělý tip. 

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Briliance? 

 • Trendy šperk 
 • Dokonalý módní doplněk 
 • Kombinace 18karátového bílého zlata a 70laboratorních diamantů
 • Celkový počet karátů ve šperku je 2,38 ct 
 • Barva LG diamantu je E-F
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tenisový náramek Brilliant II. s lab-grown diamanty okouzlí každou moderní  ženu i dívku, která ví, co je trendy. Jeho nádherná brilance podtrhne ženskost, jemnost a eleganci. Tento krásný módní doplněk se skvěle hodí do práce i do společnosti. Pokud chcete zaujmout, tenisový náramek Brilliant z laboratorních diamantů je skvělý tip. 

Dámský diamantový náramek Brilliant II. tvoří řada 70 nádherně vybroušených laboratorních diamantů o celkové hmotnosti 2,38 ct, které jsou zasazené do 18kt bílého zlata. Tento okouzlující šperk má délku 17 cm. 

Diamantový náramek Brilliant II. je zabalen do elegantní krabičky z recyklovatelného plastu, na kterou lze umístit osobní vzkaz dle vlastního přání. Součástí balení je i certifikát pravosti, ve kterém se mimo jiné dozvíte, z jakého zlata je šperk vyroben, jakou hmotnost, barvu, čistotu a brus mají použitélab-grown diamanty nebo jaká je celková váha zlatého šperku.  

 
Kolekce Brilance 
Česká kolekce zlatých šperků, které dominuje nádherná brilance broušených syntetických diamantů. Dokonalá harmonie poctivé řemeslné práce, třpytu lab-grown diamantů v kombinaci s 18kt zlatem vás absolutně okouzlí.  

Proč si koupit nebo darovat šperk z kolekce Brilance?

 • Trendy šperk 
 • Dokonalý módní doplněk 
 • Kombinace 18karátového bílého zlata a  70 laboratorních diamantů
 • Celkový počet karátů ve šperku je 2,38 ct 
 • Barva LG diamantu je E-F
 • Recyklovatelné balení s osobním vzkazem dle přání  

Šperkařskou značku TIAMI založila Gabriela Dědičová, která se dříve věnovala prodeji těžených diamantů. S narozením jejího syna se však její vnímání světa proměnilo a čím dál více se začala zajímat věci s vlivem na životní prostředí. Gabriela tedy začala hledat cestu, jak se i nadále věnovat své milované práci a zároveň snížit negativní dopad hlubinné těžby diamantů na přírodu. Brzy objevila etické a udržitelné laboratorně vyráběné diamanty, jejichž historie překvapivě sahá až do roku 1954. Kromě toho, že jsou lab-grown diamanty etickou a ekologickou alternativou, mají vzhled i vlastnosti naprosto totožné s těženými drahými kameny. Ve spolupráci s uměleckými designéry šperků tak pod vedením Gabriely vznikají všechny šperky s lab-grown diamanty značky TIAMI, v nichž se prolíná originalita a luxus s udržitelností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky s diamanty
Barva zlata: bílé
Material : diamant
Příležitost: narozeniny, narození dítěte, promoce, významné výročí
Ryzost zlata: 18 kt
Váha zlata: 8,30 g
Délka náramku: 17 cm
? Brus LAB diamantů: kulatý (Round)
? Barva LAB diamantů: E-F
? Čistota LAB diamantů: VS -SI1
Velikost LAB diamantů: 0,034 ct (2,05 mm)
Celkový počet LAB diamantů: 70 ks
? Celková váha LAB diamantů: 2,38 ct
? Celková hmotnost šperku: 8,53 g

Tenisový náramek z bílého zlata s diamanty Brilliant II.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: