Osobní schůzky jsou možné v našem ateliéru na adrese Palackého 718/9 110 00 Praha 1 pouze po telefonické domluvě (775 873 129) v pracovních dnech po-pá 9:00-17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Dětské diamantové náušnice – dárek na celý život

Chcete svému dítěti věnovat dokonalý dárek, který časem neztratí na své hodnotě? Pak mu k narození či dalším významným událostem darujte diamantové náušnice. Jedná se o skvělý způsob, jak vyjádřit rodičovskou lásku a zároveň udělat smysluplnou investici. Při jakých příležitostech darovat dětské náušnice s diamanty a v čem jsou výhody takového daru?

 Blog_dětské naušnice_CH

Náušnice jako perfektní dárek k narození

Snad každý si přeje darovat svému čerstvě narozenému potomkovi dárek, který mu bude po celý život připomínat obrovskou rodičovskou lásku. Takový dárek by měl spolehlivě odolávat zubu času a ideálně být dostatečně univerzální, aby se dal využívat v dětství i dospělosti. Tato poměrně náročná kritéria pro dárek dítěti k narození dokonale splňují diamantové náušnice. Šperky z kvalitních materiálů časem neztrácejí nic ze své hodnoty, a při správné péči je dokonce možné jejich předávání z generace na generaci. Pokud si nevíte s výběrem náušnic pro miminka a malé děti rady, přečtěte si náš článek zaměřený právě na téma „Jak vybrat první dětské náušnice“.

Blog _clanek_destske naušice CH_naramek_1

Luxusní dárek k narozeninám i svátku

Další skvělou příležitostí, kdy obdarovat svou ratolest, jsou samozřejmě narozeniny a jmeniny. Vkusné náušnice s diamanty budou báječným dárkem k narozeninám i svátku v každém věku oslavence. V případě šperků od TIAMI se navíc jedná o udržitelný luxus. Dětské náušnice totiž zdobíme výhradně laboratorními diamanty, které jsou šetrné k životnímu prostředí. K tomu všechny klenoty balíme do ekologických krabiček, které si pomocí 3D tiskárny vyrábíme z odbouratelných materiálů přímo v našem ateliéru.

 Blog _clanek_destske naušice_Blossom_1

Originální ocenění za studijní úspěchy

Vzdělání hraje důležitou roli v životě každého dítěte či mladého člověka. Překrásné šperky mohou být skvělou motivací i oceněním za jejich dosažení. Kromě klasických příležitostí k obdarování, jako je pěkné vysvědčení, jsou zde i životně důležité mezníky v podobě zkoušky dospělosti či získání vysokoškolského diplomu. První diamantový šperk je perfektní volbou jako dárek k maturitě či promoci, který bude studentovi navždy připomínat jeho úspěch. Všechen čas, úsilí i nějaký ten stres, které ke studiu patří, si zkrátka zaslouží pořádně odměnit.

BLOG_Tiami_promoce

tlacítko